Тетяна Мусієнко
Я – Тетяна Мусієнко. Мені 16 років. Я яскрава та суперечлива особистість, але все ж відкрита і комунікабельна. Це притягує до мене оточуючих.
Я товариська, із великим задоволенням займаюсь спортом, художньою самодіяльністю. Я займаюсь громадськими й волонтерськими справами. У мене багато друзів.
Найрідніші мої люди – моя родина. Вони – моя підтримка і опора.
Моє рідне місто – Конотоп. Найкраще в світі місто краси, добра та визначних історичних постатей, що творили історію нашої держави.
Я мрію закінчити ліцей та піти навчатись далі.
У мене до цього часу не було досвіду роботи в учнівському самоврядуванні. Але все ж я готова самовіддано працювати на благо учнівської громади ліцею, захищати її інтереси, відстоювати права, виконувати свої обов’язки в інтересах всіх учнів, піднімати авторитет учнівського врядування. Я буду працювати не наодинці, а разом із товаришами, але ніколи не уникатиму й власної відповідальності. Також я налагоджуватиму партнерські відносини з педагогами, батьками, громадськими організаціями. Завжди підтримуватиму позитивний імідж нашого ліцею.
Доброго дня всім присутнім.
Як ви вже всі знаєте, я – Тетяна. Навчаюсь на ІІ курсі за професією «Кухар. Кондитер» у ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» .
«Самоврядування – це належним чином організована робота для того, щоб однаково добре жилося всім, хто разом вчиться або працює… Щоб один одного не кривдив, не перешкоджав, не докучав… Щоб всі допомагали один одному, піклувалися, стежили за порядком і правопорядком…» – казав Януш Корчак, польський лікар, педагог, письменник, публіцист.
Я планую проведення:
- екологічних акцій «Екологічний марафон», «Менше сміття – краще життя», «Станьмо на варті власного майбутнього»;
- соціальних акцій «Хай серце не втрачає доброти», «Новий рік без самотності», «Великодній тиждень добра».
Корисним буде проведення Зустрічей із цікавими та видатними людьми
«Жива бібліотека».
Я, як лідер учнівського самоврядування, хотіла б зорієнтувати роботу нашого учнівського колективу на благочинну діяльність. Для цього потрібно активізувати роботу волонтерського руху під гаслом: «Коли ти береш, то наповнюєш руки, коли даєш – наповнюєш серце!» А також продовжувати традиційні напрямки роботи. Це має бути постійна допомога людям похилого віку, допомога дітям з особливим потребами, здобувачам освіти, які потрапили в кризові ситуації.
Не на останньому місці в моїй роботі має бути організація просвітницької діяльності серед однолітків щодо формування навичок здорового способу життя, попередження поширенню тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії в молодіжному середовищі. Робота учнівського самоврядування сприятиме формуванню більш чіткої й усвідомленої громадянської позиції, ціннісного ставлення до себе та інших.
Я планую зробити студентське життя цікавішим і кращим. Заклад освіти – це другий дім для учнів. Місце, де вони мають відчувати себе потрібними, корисними, та відчувати, що їх розуміють. На мою думку, молодь повинна бути соціально активною, а навчання – захоплюючим процесом, тому ставлю собі за мету мотивувати наших здобувачів освіти брати активну участь у житті ліцею та розвинути зацікавленість учнівської молоді у проведенні спільних заходів під час навчання та поза ним. В цьому нам допоможуть комфортні вайфай зони, учнівське радіо, кіноклуб, а також тьюторський центр, де учні старших курсів будуть допомагати першокурсникам адаптуватися до нового життя. Ми будемо організовувати спільні туристичні поїздки, квести. Продовжимо роботу в соц. мережах, де розповідатимемо про наше студентське життя, де кожен зможе поділитися власним досвідом навчання (дати поради щодо різних ситуацій). Це лише початок, у мене іще багато ідей.
На посаду президента учнівського самоврядування йду свідомо, так як вважаю , що у мене великий потенціал та є ідеї, які хотілося б реалізувати для урізноманітнення студентського життя.
Я розумію, що бути президентом учнівського самоврядування – це відповідальна посада, але я вірю, що ми разом зможемо покращити умови навчання і спільного перебування в нашому ліцеї.
Дякую за увагу та підтримку!