ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» долучився до Місяця кібербезпеки в Україні — ініціативи, спрямованої на розвиток цифрової грамотності та безпечної поведінки в інтернеті.
Протягом тижня здобувачі освіти:
- взяли участь у виховних годинах із медіаграмотності, де навчалися розпізнавати фейки, маніпуляції та пропаганду;
- пройшли медіаосвітню гру “Пригоди Літератусу”, де в ігровій формі тренували критичне мислення;
- перевірили себе у Тесті від Google на розпізнавання фішингових атак
; - змагалися у вебквесті “Кібербрама: Твоя Міць” на платформі stopfraud.gov.ua
.
Здобувачі освіти вчилися розпізнавати кіберзагрози, аналізувати інформацію та захищати власні дані.
Адже кібербезпека — це частина нашої спільної безпеки! ![]()






