Саме тому сьогодні у бібліотеці аграрного ліцею панувала особлива атмосфера щирості, вдячності та теплих емоцій.
Бібліотекар Тетяна Кисельова та вихователь Віра Буток разом із здобувачами освіти провели душевний виховний захід «Я дякую Богу за маму», присвячений найдорожчим людям у нашому житті ![]()
Під час зустрічі молодь:
говорила про силу материнської любові та її значення для кожного з нас;
знайомилася з тематичною виставкою художньої літератури про маму;
ділилася теплими та щемливими спогадами дитинства;
читала вірші й слухала пісні про маму у виконанні відомих українських артистів;
дарувала слова вдячності тим, чиє серце любить нас безумовно.
Мама — це наш оберіг, підтримка, ніжність і сила.
Не забувайте говорити своїм мамам:
«Дякую», «Люблю», «Ти для мене найкраща» ![]()
Бо поки мама усміхається — у світі є світло![]()
