ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ

ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!

Зверніть увагу на робітничі професії. За кілька років ви станете професіоналом із досвідом. А подальше навчання та здобуття нових вмінь дозволять збільшувати ваш дохід.

Дослідження фахівців вказують на те, що ринок праці вже кілька років як перенасичений юристами, економістами, соціальними працівниками. Натомість популярності набувають робітничі професії. Це слюсарі, водії, трактористи, токарі, зварювальники, кухарі, теслярі тощо.

Роботодавці все частіше наймають на роботу простих робочих. Отже, вища освіта, яка стає нормою, не гарантує конкурентоспроможності, говорять експерти. Їхні думки підтверджує і статистика з Міністерства соціальної політики України. Відповідно до даних профільного Міністерства, сьогодніна ринку праці 56 % вакансій – це робітничі професії. І потреба у таких працівниках щороку зростає. Фахівці радять замислюватися про майбутній фах дитини зі старших класів, поступово вивчаючи потреби ринку праці. Як показує досвід, працюючи на виробництві, можна заробляти на рівні офісного працівника, а в деяких випадках – навіть більше. Крім того, освоєння робітничої професії нерідко дає старт до власного бізнесу. Адже часто кваліфіковані робітники переходять від постійної найманої праці до виконання приватних замовлень. 

Опубліковано Ларисою Королевою Понеділок, 4 травня 2020 р.

Наш заклад освіти вже понад 80 років готує кваліфікованих робітників у сфері послуг, сільського господарства та транспорту.

Отримай якісну освіту в ДПТНЗ “Конотопський професійний аграрний ліцей”!

Подати заяву на вступ

Приймальна комісія розташована в корпусі № 1 на І поверсі.

Час роботи: з 8.00 до 16.30 щодня, вихідні дні — субота, неділя.