Відкриття Центру військово-патріотичного виховання

На базі ДПТНЗ”Конотопський професійний аграрний ліцей” відбулося відкриття другого на Сумщині Центру військово-патріотичного виховання молоді. 

«Діяльність військово-патріотичних центрів – це невід’ємна складова у підготовці та адаптації майбутніх військовослужбовців», – Микола КЛОЧКО

Голова облдержадміністрації зазначив про важливість створення таких центрів, оскільки на сучасному етапі розбудови української держави саме військово-патріотичне виховання набуває особливої актуальності та значущості при підготовці молоді до служби в Збройних Силах України.

 Тому з обласного бюджету було виділено близько 6,5 мільйона гривень та розпочато роботу щодо створення  та функціонування на базі шести вищих професійно-технічних училищ області регіональних центрів військово-патріотичного виховання. 

До відкриття долучилась і директор Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА, яка відмітила важливість того, що функціонування такого Центру надає можливість майбутнім військовослужбовцям сформуватися морально, та наголосила на головному завданні – вихованні справжнього патріота, свідомого громадянина своєї держави.

Учні ліцею продемонстрували, як працює стрілецький та пневматичний тир, можливості сучасного комп’ютерного класу, який обладнаний інтерактивною дошкою, а також сучасно обладнаний кабінет захисту вітчизни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *