З метою виховання в учнівської молоді високої патріотичної свідомості, поваги до учасників бойових дій на сході країни, представників волонтерських організацій, ветеранів минулих воєн, активних учасників Революції Гідності, членів сімей Героїв Небесної Сотні та полеглих бійців операції Об’єднаних сил волонтерський загін ліцею “Пам`ять” взяв участь у Всеукраїнському конкурсі волонтерських загонів «Ветеран живеЧитати далі

День Гі́дності та Свобо́ди або День Гі́дности та Свобо́ди — свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності. Саме сьогодні для здобувачів освіти ліцею було проведено виховну годину”День Гідності та Свободи” ,а також було вшановано пам’ть хвилиною мовчання.

З метою піднесення престижу української мови і літератури в молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови 16 листопада відбувся l етап XXI Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика та XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентскої молоді імені Тараса Шевченка серед учнів I та II курсів.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові. Радіодиктант не має на меті перевірки грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо рідної мови, участь у якій може взяти кожен охочий. 9 листопада колектив ліцею долучився до написання Ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності.. . 

День української писемності та мови — щорічно святкується 9 листопада. Свято було засновано в листопаді 1997 року. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі. Дослідники вважають, що саме з Нестора-літописця починається писемна українська мова.

6 листопада наш ліцей відзначає 84 річницю з дня свого  заснування. ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» – сучасний заклад із власною моделлю освітньо-виховного простору, який має свою багаторічну історію, надбані традиції та гідне місце у системі професійно-технічної освіти. Наш навчальний заклад завжди прагне крокувати в ногу з часом, шукати інноваційніЧитати далі

У ліцеї велика увага приділяється спортивно-масовій роботі та формуванню навичок здорового способу життя. Учні ліцею постійно беруть участь в спортивних змаганнях різних рівнів і постійно займають призові місця Для наших учнів в ліцеї створена потужна спортивна база, працюють спортивні гуртки та секції.